Boxsprings

Hoog/laag boxspring - Electrisch verstelbaar

Nieuw in de collectie is de hoog/laag boxspring. Deze box bestaat uit 2 elementan van 90 x 200 cm. die aan elkaar gezet zijn. Zo heeft u toch een 2 persoons look. Het mooie aan deze box is de aparte elektrische verstelbaarheid van de rug en het voeten gedeelte. De comforthoogte van  het bed is hoger zodat u makkelijk in en uit de box kunt stappen.

Heeft u zorg op bed nodig? Geen probleem, bij één element is een lift ingebouwd zodat de zorg op hoogte gegeven kan worden. U hoeft niet in te leveren op comfort. Extra funktie bij de box is de reflux stand. Het bedgedeelte kan voorwaarts gekanteld worden.

Diverse stoffen en kleuren mogelijk.


Afmetingen: 180 X 200 CM.

Levertijd:
ca. 8 - 12 weken.


Dit product is aanwezig in onze winkel.

Heeft u een vraag over dit product?

In winkelwagen

i Plaats hier uw bestelling. In de volgende stappen krijgt u al info over uw bestelling/afhaling/levering. U kunt betalen nadat wij contact met u hebben opgenomen voor de bevestiging van uw bestelling.
  • € 7.995,00